Multistopý rekordér Zoom R24

Nahrávejte až na 8 stop zároveň s možností 24-ti stopého přehrávání v 16/24 bit lineárním Wav formátu a 44,1 kHz samplovací frekvenci.

cena 400 Kč / den

Více informací

Více informací

- Audio rozhraní s možností přímého přenosu zvuku do vašeho počítače. Kvalitní 24-bit/96 Hz enkoding zaručuje skvělý zvuk. Je možno použít 8 stop na vstup a 2 na výstup současně. Při samplovací frekvenci 44,1 Hz lze použít vestavěné DSP efekty i na stopy v počítači.

- R24 lze použít i jako ovládací rozhraní pro všechny hlavní funkce DAW softwaru. Podporovány jsou všechny hlavní softwary jako Cubase, Logic a Sonar.
- Synchronizujte si 2x R24 přes USB rozhraní a využijte 16-ti stopé nahrávání a 48-mi stopé přehrávání - lze propojit i s R16.
- Zabudované vysoce citlivé stereo mikrofony
- Podporuje SDHC karty až do velikosti 32 GB
- Všestranné vstupy pro mikrofony, kytary a linkové zdroje. 8x kombinované mikrofonní/linkové vstupy. Fantomové napájení je z toho k dispozici na šesti kanálech na které lze připojit kondenzátorové mikrofony. Použijte kanál, kde je k dispozici přepínač vysoké citlivosti pro připojení basy či kytary.
- 150 kytarových amp modelingových a dalších DSP efektů + 390 patchů. Lze použít až tři efekty současně – 1x insert efekt a 2x send/return efekt. R24 také nabízí 18 různých kytarových amp modelů jako Fender, Marshall, Vox a Mesa Boogie a 6 basových jako Ampeg, Bassman and Hartke. Lze také použít 8x COMP EQ efekt, který umí přidat kompresi a EQ na všech 8 stop součastně.
- Sampler - 24 hlasý s 8 pady a třemi bankami. Zabudovaný sampler vám umožní použít jakýkoliv audio soubor z libovolné stopy jako smyčku. Použijte v reálném čase pady a vytvořte si tak skladbu na celou stopu pomocí kombinací smyček. Sampler a rekordér mohou být použity součastně, takže můžete nahrávat nástroje a zároveň přehrávat smyčky na další stopě. Na přiloženém flash disku naleznete 500 MB smyček bicích od Petra Erskina a další 1Gb vysoce kvalitních samplů od Big Fish studia.
- Vytvořte si vlastní bicí vzory pomocí zabudovaného bubeníka, obsahujícího 10 sad bicích a používajícího lineární PCM samply. Pomocí dynamických padů si můžete vytvořit vlastní rytmy a později je využít jako audio smyčky. Lze jich uložit 511. Dalších 472 pattern je přednastavených a obsahuje intra, ukončení, výplňové vzory a další variace.
Zabudovaná ladička a metronom
- Lokační funkce pro snadnější editaci. Nastavte si až 100 značek pro snadnou orientaci. Další funkce užitečné pro editaci jsou: A-B opakování přehrávání a auto punch In/Out.
Rekordér lze provozovat na přiložený adaptér, napájet přes USB nebo na šest baterií typu AA.
USB 2.0 pro rychlý přenos souborů
-Cubase Le v příslušenství

Příslušenství:
4 GB USB flash disk | Síťový adaptér | 2 GB SD karta | USB kabel | CD s Cubase LE